OPINIE GOŚCI

“Jeszcze jedno miejsce dla którego warto tu przyjechać”
“Jadąc na krótki urlop mielismy wątpliwości….bunkry i otoczenie są bardzo dobrze zorganizowane, dzieci z ciekawością słychały opowieści historycznych, czytały informację i brały udziałw interaktywnych zabawach. Bardzo miła obsługa, która robla wrażenie ze praca tam sprawia im przyjemność. Polecamy to miejsce gorąco.”
magdamat – TripAdvisor

“Duża dawka ciekawej historii”
“Miejsce warte zobaczenia. Działa przez cały rok można wykupić audiobook i z nim przespacerować bunkry. Dużo ciekawej historii dodatkowo na miejscu można zjeść grochówkę, zakupić pamiątki cZy napić się herbaty :)”
Marta J – TripAdvisor

“Po prostu warto
“Bardzo ciekawe miejsce. Właściciele postarali się aby zwiedzanie bunkrów nie było nudne. At chrapiący żołnierz, a to jego koledzy siedzący przy stole. Bardzo ciekawy sposób prezentacji opisów i nagrań audio w formie rozmieszczonych wewnątrz bunkra starych telefonów, które trzeba odebrać aby wysłuchać komentarza. Dobrze zorganizowane zaplecze gastronomiczne, strzelnice, sklepik i ciekawa możliwość zwiedzania z przewodnikiem.”
Redziu – TripAdvisor

“Bardzo ciekawe miejsce stawiające Ustkę w świetle miasta z obszerną historia z czasów wojny światowej. Do dyspozycji mamy audio przewodnika z możliwością podpięcia dwóch par słuchawek, urządzenie samo rozpoznaje w którym miejscu aktualnie się znajdujemy i rozpoczyna krótkie audio opisy po czym kieruje nas dalej. Środek bunkrów wprowadzający klimat tamtych czasów.”
Lichu – Google

Cieszę się, że w takim miejscu można w przystępny sposób poznać odrobinę historii. Wnętrze bunkrów wywarło na mnie ogromne wrażenie. Realistycznie wykonane manekiny, dobrze przygotowany tekst na tablicach i te komunikaty których wysłuchuje się po podniesieniu słuchawki!
Anna Bernat – Google

“Warto zobaczyć.”
“Byliśmy zimą z małymi dziećmi. Bardzo fajnie zrekonstruowane bunkry. W środku makiety i wyposażenie bunkrów z załogą oraz dźwięki z epoki.”
T198YMkrisb – TripAdvisor